Головна » 2014 » Серпень » 22

У спілкуванні з народним депутатом України Андрієм Тягнибоком у журналістів проблем, здається, не виникало ніколи, правда, потім "закрутився" Майдан, далі - війна, то  й відвідини горян стали не такими частими. Тому, дізнавшись, що в планах пана Тягнибока - тиждень роботи на окрузі, згодилися й собі взяти участь у тих зустрічах із виборцями і послухати, про що говоритимуть у цей нелегкий час горяни і депутат Верховної Ради.

 

Чотири двогодинні зустрічі у перший день, п'ять - наступного. Скажу одразу, оце і все, на що вистачило сил у журналіста - настільки інформаційно насиченими і навіть психологічно важкими, враховуючи, які теми піднімали селяни, були ті дні. Далі Андрій Тягнибок проводив зустрічі вже без нашої присутності… Хоча, підозрюємо, питання, на які доводилося йому відповідати, були такими ж, як і в усіх інших селах. Коли закінчиться війна, хто в ній переможе, чому чоловіки-східняки відсиджуються на заході, де українські миротв ... Читати далі »

Категорія: Новини старосамбірщини | Переглядів: 387 | Додав: admin | Дата: 22.08.2014 | Коментарі (0)

Львів'янин, кандидат наук – про Зеленопілля, некоординованість рішень і становище армії

Минулого тижня вдалося зустрітися у Львові з бійцем 24 Залізної механізованої бригади, свободівцем Романом МАЦОЮ – він саме приїхав у відпустку. Пан Роман – інженер-конструктор військового обладнання, кандидат наук, працює на Львівському заводі "ЛОРТА" (Львівське об'єднання радіотехнічної апаратури), здійснює інженерний супровід.

– Сам я, правду кажучи, не мав наміру іти на війну, – каже Роман Маца. – Мене призвали 19 травня, і це було для мене несподіванкою. Ввечері принесли повістку, а наступного дня треба вже було бути у військкоматі. У п'ятницю пройшов медкомісію, а в понеділок мені сказали приходити з речами. Мама дуже не хотіла відпускати… Мав лишень суботу й неділю зібрати речі, піти на роботу, сказати, що мене забирають – саме тоді був у відпусті.

У Яворові бул ... Читати далі »

Категорія: Новини львівщини | Переглядів: 377 | Додав: admin | Дата: 22.08.2014 | Коментарі (0)