Головна » 2013 » Травень » 22 » Андрій Тягнибок: "Однією з найбільших екологічних проблем нашої країни є процвітання браконьєрства"
10:25
Андрій Тягнибок: "Однією з найбільших екологічних проблем нашої країни є процвітання браконьєрства"
Андрій Тягнибок

Однією з найбільших екологічних проблем нашої країни є процвітання браконьєрства, тому ухвалення законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного та рослинного світу" посилить відповідальність за нанесення шкоди природному середовищу та дозволить нормалізувати небезпечну ситуацію у цій сфері. Про це 22 травня 2013 року під час обговорення проєкту цього закону, заявив один із його співавторів, народний депутат-свободівець Андрій Тягнибок.

Націоналіст повідомив, що під час підготовки цього документу для його обговорення залучали окрім депутатів ще й громадських діячів. Також була співпраця й з державними структурами, які зацікавленні в посиленні контролю за дотриманням законодавства.

"Браконьєрство – одна з найбільших екологічних проблем нашої держави. Нам звичайно приємно споглядати ту ж Польщу чи Білорусь, бо екологічні проблеми там розв'язані за допомогою жорстких норм законодавства, якого всі дотримуються. Водночас у нашій країні браконьєрство досягло критичної межі. Нині в нас орудують три типи браконьєрів – це люди, які порушують закон, аби прогодувати власні родини. Для інших браконьєрство – це промисел, ну і звичайно є й "провладні браконьєри", які задля власної забаганки незаконно відстрілюють звірину чи виловлюють рибу. Власне розроблений законопроект посилює відповідальність за нанесення шкоди природному середовищу, а його ухвалення надасть змогу нормалізувати ситуацію у цій сфері та дозволить розв'язати екологічні проблеми", – зазначив під час виступу Андрій Тягнибок.

За відповідний законопроект проголосували лише 160 депутатів. Фракція Партії регіонів фактично провалила ухвалення цього важливого документу.

Джерело:Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

Категорія: Новини старосамбірщини | Переглядів: 400 | Додав: admin | Теги: Андрій Тягнибок, Синоптик, Во Свобода, Погода, браконьєри, українська павда, новини | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]