Головна » 2011 » Липень » 1 » Депутат Іван Лещишин із своєю командою виявляють рекламні конструкції в місті Львові встановлені з порушенням законодавства
20:51
Депутат Іван Лещишин із своєю командою виявляють рекламні конструкції в місті Львові встановлені з порушенням законодавства
Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Іван Лещишин 30 червня звернувся до міського голови Львова Андрія Садового щодо ситуації з зовнішньою рекламою у Львові. Зокрема він навів приклад порушення законодавства на конструкціях, що містять назву вул. Наукової російською мовою.

Іван Лещишин зазначив, що на ряді конструкцій в районі вул. Кульпарківської, вул. Антоновича. вул. Липинського, вул.Пасічній  містить назву – вул. «Научная», «Расправ свої крилья»   .

Також він звернув увагу га те, що на пр. Чорновола зафіксовано ряд бетонних конструкцій для розміщення щитів зовнішньої реклами, однак щитів на них немає. Він наголосив, що бетонні конструкції знаходяться на тротуарах, поблизу зупинок громадського транспорті і перешкоджають рухові пішоходів.

Своєю чергою, Андрій Садовий доручив завтра на засіданні виконавчого комітету доповісти щодо цієї ситуації.

Нагадаємо, раніше на сесії Львівської обласної ради депутат від «Свободи» Ірина Фаріон охарактеризувала ситуацію з вивісками таким чином: «Ми впевнено входимо у московський, чи, даруйте, кацапський простір», маючи на увазі відкриття у Львові «кнайпи «Блінок», роботу закладів «ПрезентЪ», «ПервакЪ & ТабакЪ» тощо.

Згодом кафе «Блінок» у Львові оштрафували на 1 тис. 700 грн за порушення щодо розміщення вивіски.

Раніше депутати міськради не дали встановити у Львові вивіску на приміщенні «Сбербанк Росії», оскільки на неї не було оформлено належної документації.

Категорія: Новини львівщини | Переглядів: 613 | Додав: admin | Теги: юрист, новини, новини Львова, Реклама, Во Свобода | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]