Головна » 2013 » Серпень » 28 » Депутати фракції ВО "Свобода" найактивніше працюють у комітетах Верховної Ради
11:40
Депутати фракції ВО "Свобода" найактивніше працюють у комітетах Верховної Ради
Єдина сила Нації

У фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Верховній Раді працюють найактивніші та найбільш дисципліновані депутати. Так, депутати-націоналісти є лідерами за відвідуваністю засідань комітетів ВРУ, а також за кількістю виступів під час роботи у комітетах. Таким є висновок Громадянської мережі "Опора", яка здійснила моніторинг діяльности комітетів ВРУ протягом 1–2 сесій парламенту.

Аналіз ґрунтується на стенограмах засідань комітетів, які вдалось отримати в офіційному порядку (інформацію не надали 3 із 29 комітетів – Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин, Комітет з питань бюджету, Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльности ВРУ).

Депутатів фракції ВО "Свобода" визначено як найактивніших промовців (враховано кількість виступів депутатів у співвідношенні до чисельности фракції). Так, середній показник кожного націоналіста – 40,38% виступів. Для порівняння: фракція "Батьківщина" – 32,36%, КПУ – 31,18%, "УДАР" – 28,36%, Партія регіонів – 22,37%, позафракційні – 17,43%.

Також експерти проаналізували кількісний склад промовців у фракціях. Найбільш активними у відсотковому співвідношенні знову виявилися депутати фракції ВО "Свобода". Із 36 членів фракції 7 депутатів – оратори, показник виступів яких складає від 60 до 100%. У Партії регіонів таких депутатів лише 14 (8,4%) на 207 членів фракції; у "Батьківщині" – 13 із 92 (16,7%); в "УДАРі" – 4 із 42 (11,4%); у КПУ – 6 із 32 (22,2%); серед 33 позафракційних – лише 1 активний промовець (4,5%).

Також "ОПОРА" за результатами аналізу роботи 1–2 сесії ВРУ констатувала: найбільш дисциплінованими виявилися депутати фракції ВО "Свобода". Кількість тих свободівців, які не пропустили жодного засідання – 33%. Із фракції Партії регіонів не пропустили жодного засідання 27% депутатів, з КПУ – 22%. Лише 12% депутатів з ВО "Батьківщина" та 5% членів фракції "УДАР" були присутні на всіх засіданнях. Із позафракційних лише 3% ходили сумлінно на всі засідання.

Також депутати-свободівці Юрій Сиротюк та Едуард Леонов увійшли до трійки лідерів за кількістю депутатських запитів (41 та 40 запит відповідно).

Категорія: Українські новини | Переглядів: 417 | Додав: admin | Теги: парламент, Націоналісти, засідання, ВРУ, комітети, ВОСвобода, депутати, опора | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]