Головна » 2013 » Травень » 18 » Ірина Фаріон: "Саме цей час зробить із українців армію повстанців – готуймося!"
13:43
Ірина Фаріон: "Саме цей час зробить із українців армію повстанців – готуймося!"
Київ. Акція "Вставай, Україно!"

Нам не треба зараз гинути – треба вистояти, відродити і примножити подібних національним героям хлопців і дівчат, мужів і жінок, а отже, спільноту українців на противагу холуям, яничарам, "савєцкім чєлавєкам" і московським окупантам. На цьому наголосила народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Фаріон під час виступу на вічі "Вставай, Україно!" на Софійській площі в Києві 18 травня 2013 року.

Виступаючи на вічі, Ірина Фаріон звернулася до учасників акції: "Щоби не було "здрасьтє" на вітання "Христос Воскрес!", я і є в українській політиці. І саме для того ви всі є в українській політиці. Не політики рухають світом – ви ним керуєте. Ми на цій сцені насправді стоїмо на ваших плечах. Ви – травневі повстанці національної української революції!

Ми починаємо передзвін, аби очистити нашу з вами святу державу від цієї нечисти, якою є Партія регіонів і комуністів. Ми щойно тепер демонструємо нашу кількість та якість. Не треба думати, що сьогоднішня акція є кульмінаційною чи синусоїдною в нашому протистоянні – їх буде ще безліч. Ці акції засвідчують найважливіше – ми вийшли з психологічної кризи після страшних поразок. Ми вийшли, аби як великий народ повернутися до самих себе. Слава вам за те, що знайшли в собі духовні сили, аби засвітити вогнем світ очей своїх!"

"Логічно, що людина свободи найбільше цінить закони моралі в собі й інших та закони національного духового поступу, що здійснюються через визначальне: свою релігію, мову та культуру; через інтелектуальний потенціял нації (царина освіти й науки); через національний інформпростір (радіо, телебачення, книговидавництво, Інтернет-ресурс тощо). Саме це творить національну ідентичність і саме це на прицілі знищення в "регіоналів" та капіталістичних комуністів – дикунів із намистом влади. Саме денаціоналізація призводить до повної економічної і розумової залежности (О. Потебня), додам, і відсталости", – наголосила у своєму виступі народний депутат.

Націоналістка заявила: "Аби захистити нашу національну ідентичність, що виростає із законів моралі та національного духового поступу, є, як свідчить назване латинське прислів'я, випробуваний спосіб – війна. Сьогодні не так зі зброєю в руках, як війна на ментальному рівні: принципове й категоричне несприйняття і блокування кримінальної українофобії, космополітичного розгулу, ліберальної вседозволености, морального виродження й фінансової диктатури. Джерело цієї ментальної сили – націоналістична ідеологія, бо саме вона народжується з душевного поклику; з аристократичного Духу, що не приймає жодної форми людського приниження й поневолення; з потужного інтелекту, що відкриває людині правду; з природних полярностей – любови й ненависти: любови до Свободи як усвідомленої потреби й ненависти до Сваволі як породження аморальности. Як свідчить історія, причиною занепаду великих держав була аморальність їхньої провідної верстви".

Ірина Фаріон підкреслила: "Лише прикладом відваги й безкомпромісности можна впливати на оточення так, аби воно з маси лакеїв обернулося в націю (О. Теліга). У цьому полягає основна місія "Свободи" як політичної сили. Кожен день нашої зустрічі з людьми, кожен наш мікро- чи макрочин, кожна опублікована праця тощо працюють на збільшення націоналістів. Тому коли в когось закрадаються сумніви щодо нашої перемоги, то не забуваймо про інше: ми постали для дуже тяжкої й довготривалої праці, може, і такої, як довготривалою була наша неволя".

"Ми покликані зараз не просто зшити Україну, пригорнути її, обійняти, але не заколисати: розбудити й підняти – це називається мистецтво. Що ж мали на увазі латиняни під словом "війна"? Війна – це не пристосування це прямостояння, це протистояння цій орді, яка зараз керує тимчасово в нашій державі. Пам'ятаймо, що цей антагонізм який зараз намалювався на політичні карті країни, – це свідчення найвищої якості нової політики в Україні. Саме від сильного зудару народжуються нові ідеї і нове світло. Будьмо щасливі від того, що саме в цю пору можна назвати Тичининим "о прекрасний час!", адже саме цей час зробить із нас армію повстанців – готуймося!" – закликала свободівка.


Джерело: Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

Категорія: Українські новини | Переглядів: 318 | Додав: admin | Теги: Націоналісти, Київ. Акція Вставай, Ірина Фаріон, Україно!, Во Свобода | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]