Головна » 2014 » Липень » 30 » Ірина Сех просить СБУ та Генпрокуратуру перевірити, чи заклики Дроздова не є посяганням на національну безпеку
09:05
Ірина Сех просить СБУ та Генпрокуратуру перевірити, чи заклики Дроздова не є посяганням на національну безпеку

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулася до голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка та до Генерального прокурора України Віталія Яреми із зверненням, в якому просить перевірити деякі публічні висловлювання ведучого програми «Прямим текстом» на телеканалі ЗІК Остапа Дроздова на відповідність Конституції України та Закону України «Про основи національної безпеки України».

Як йдеться у документі, до Ірини Сех звернулися представники громадськості Львівщини, обурені антидержавним змістом чергової програми авторського проекту тележурналіста Остапа Дроздова «Прямим текстом», що вийшла 24 липня 2014р. о 22.00 в ефірі  телеканалу ЗІК під назвою «Коли розпочнеться VIP-мобілізація?» (http://zik.ua/tv/project/priamym-textom/).
«Основною темою програми стало обговорення мобілізації, оголошеної згідно із Законом України «Про затвердження Указу Президента України “Про часткову мобілізацію»  від 17 березня 2014 року.

При цьому ведучий прагнув нав’язати глядачеві думку, що нібито суспільство масово налаштоване проти мобілізації цивільного населення. Ведучий відверто закликав до організованого суспільного бойкоту і саботування мобілізації.

Ось лише деякі висловлювання О. Дроздова в програмі: «Мобілізація оголошена… Ми вважаємо що це є геноцид», «Наша програма займає дуже жорстку позицію – ми будемо закликати бойкотувати надалі мобілізацію», «Потому панове ще раз – ніякої мобілізації», «Мобілізація… є нічим іншим як неприпустимим, навіть геноцидом» (00:53хв., 15:00хв., 19:37хв., 19:55хв.  відеозапису відповідно).

Знаковим є те, що подібні публічні заяви телеканалу синхронізуються з новим напрямом інформаційної політики антиукраїнських сил, спрямованої на створення соціальної напруги та дестабілізації ситуації в суспільстві.

 Пропагування доцільності поділу України, в унісон ворожій російській інформаційній політиці, простежується також в низці публікацій О. Дроздова,  поширених в Інтернет-мережі, зокрема: «Да свіданія, це не наша війна!», «Західна Україна – на вихід», «Донбас як заморожена радянськість», «Мобілізація = Геноцид» (http://www.octpib.info/Blog.aspx?IdAvtor=30, та ін.).

З огляду на це, прошу вас провести  перевірку вищезазначених матеріалів на відповідність Конституції України та Закону України «Про основи національної безпеки України» щодо забезпечення територіальної цілісності, суверенітету та національної безпеки України», – зазначено у зверненні.   

 
Категорія: Новини старосамбірщини | Переглядів: 348 | Додав: admin | Теги: призов, нац безбека, Ірина Сех, зік, дроздов, новини, ода, армія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]