Головна » 2012 » Грудень » 17 » Львівські свободівці розповіли, в які комітети ВР хочуть
14:20
Львівські свободівці розповіли, в які комітети ВР хочуть
За результатом внутрішньо опозиційних домовленостей, «Свобода» отримала посаду віце-спікера ВР, тому, відповідно, буде відмовлятися від ширших амбіцій на керівництво у парламентських комітетах.

Про це сьогодні на прес-конференції у Львові заявив народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин.

Втім, додав він, зараз називають кілька комітетів, керівниками яких можуть бути свободівці. Це комітети з питань екологічної політики, з питань свободи слова та інформації, а також, можливо, один з комітетів гуманітарного або силового блоку.

Також львівські свободівці, які брали участь у прес-конференції, розповіли, в яких комітетах Верховної Ради вони хотіли би працювати. Так, Юрій Михальчишин висловив бажання працювати в комітеті соціальної політики або боротьби з організованою злочинністю, а міг би і в бюджетному комітеті.

Ірина Фаріон сказала, що спочатку хотіла в комітет з питань освіти і науки, але тепер вагається – можливо, краще у комітет з духовності, адже саме через нього проходять всі мовні питання.

Михайло Блавацький волів би займатися питанням щодо ефективного використання бюджетних коштів, а Андрій Тягнибок схиляється більше до комітету з транспорту і зв’язку, бо, як каже він, саме питання доріг є найбільш болючим в його 125-му окрузі.

Категорія: Вибори | Переглядів: 410 | Додав: admin | Теги: Андрій Тягнибок, Націоналісти, Ірина Сех, ВРУ, Ірина Фаріон, депутати, юрій михальчишин, Во Свобода | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]