Головна » 2011 » Жовтень » 18 » Миколаївці штурмують офіс «Нафтогаз-інвест», щоб отримати обіцяні їм кредити, у Львові така сама ситуація (оновлено)
16:27
Миколаївці штурмують офіс «Нафтогаз-інвест», щоб отримати обіцяні їм кредити, у Львові така сама ситуація (оновлено)
УВАГА ! Офіс згаданої організації знаходиться на вул. Городоцькій, 62 в м.Львів біля цирку.
11.10.2011р.  в Миколаєві вибухнув скандал, пов'язаний з видачею кредитів. Мешканці міста та області, повіривши яскравій рекламі ТОВ «Укр-Капітал» про видачу кредитів без будь-яких довідок, до того ж за вигідними відсотковими ставками (від 3 до 12%), виявилися без обіцяних кредитних коштів, але при цьому пов'язані договірними зобов'язаннями з даними ТОВ.


А згідно цих зобов'язань, громадяни, які уклали договір на отримання кредиту, зобов'язані вносити щомісячний платіж по кредиту, навіть якщо вони цей самий кредит не отримали.


Статут оббивати пороги офісу ТОВ «Укр-Капітал», розташованого в будинку № 51 по вул. Дзержинського під вивіскою «Нафтогаз-інвест», зневірені громадяни звернулися по допомогу до редакції «Новин-N».


Зустрівши за вказаною адресою наших кореспондентів, люди навперебій стали обурюватися: «Нас тут просто обдурили, навішали нам локшину на вуха, а тепер футболять, мовляв, приходьте завтра-післязавтра, як-небудь потім!». У кожному з висловлювань звучали образа і обурення.


«Ми з чоловіком вирішили оформити кредит на 15 тисяч гривень для ремонту квартири. 9 вересня прийшли сюди в офіс, підписали договір, заплативши при цьому 1 тис.5 гривень за страховку, і нам сказали: дзвоніть 1 жовтня, дізнатися, потрапляємо ми під нарахування грошей чи ні. Коли ми зателефонували 1 жовтня, нам відповіли: ви не потрапляєте, звертайтеся 10 жовтня. Але виявилося, що 10 жовтня ця контора була закрита. Сьогодні вранці прийшли сюди, а тут ціла купа ошуканих людей! Є такі, які ходять сюди за грошима четвертий місяць - і все без толку! Намагалися ми додзвонитися до Києва на номери, зазначені в договорі, - результату нуль. А сьогодні моя знайома, що проживає в Києві, повідомила, що за тією адресою, яка вказана в договорі, розташована аптека. Цією контори там немає », - сказала Світлана.


Інша жінка, Наталія Тернова, яка уклала договір з «Укр-Капіталом» 10 вересня, виявилася в точно такій же ситуації. Правда, сума внеску, сплаченого нею, вийшла трохи менше - 955 грн: «Коли договір був мною підписаний, страховка сплачена, мені сказали подзвонити 10 жовтня дізнатися результат. Коли я в цей день з горем навпіл додзвонилася до них, мені відповіли, що я в список на видачу кредиту ще не потрапила, і мені треба почекати години дві. Зачекавши цей час і нічого не добившись, я вирішила приїхати до них в офіс. На жаль - він виявився закритий, а на сходах товпився з десяток таких як я ...».


Кожен з претендентів на кредит від «Укр-Капіталу», крім страхових сум, сплатив ще по 30 гривень нібито за кур'єрські послуги. «Коли я запитала у дівчаток цього офісу, чи можу розірвати договір з« Укр-Капіталом »і отримати назад свої гроші, внесені за страховку і кур'єрську доставку документів до Києва, мені сказали: НІ. А на моє обурення додали, що мене ніхто не змушував укладати з ними договір. Це мені сказали сьогодні! Навіщо ж вони творять такі потворні дії?! Де ми живемо? У якому суспільстві?! »- Обурилася 77-річна Людмила Петрівна, яка хотіла взяти кредит, щоб допомогти своєму синові.В даний час люди, які уклали договори з «Укр-Капіталом» і не дочекалися кредитів, збирають підписи під зверненням до прокуратури та залишати офіс «Укр-Капіталу» не мають наміру.


Якщо вірити словам регіонального менеджера ТОВ «Укр-Капітал», яка представилася Єлизаветою (з нею нам вдалося поспілкуватися по мобільному телефону), керівництво компанії постарається все ж «розрулити» ситуацію, що склалася протягом декількох годин.

При цьому Єлизавета зазначила, що приводу для збурень у громадян, які уклали договір з «Укр-Капіталом», немає і бути не може. «Звичайно, вони отримають свої кредити», - запевнила регіональний менеджер. Питання - коли?

 

На своєму офіційному сайті ТОВ «Укр-Капітал» позиціонує себе як сучасну й динамічну компанію національного масштабу, яка входить у великий холдинг «ГазПромІнвест». За основними фінансовими показниками вона входить до першої 10-ку лідерів ринку інвестування, надає широкий спектр послуг для фізичних та юридичних осіб, позики за різними програмами на всілякі потреби. Цитуємо:


«Ми маємо бездоганну репутацію і дотримуємося норм ділової етики. Місія компанії полягає у забезпеченні кожного громадянина нашої країни повними, якісними та першокласними послугами у сфері надання позик, виправдовуючи та перевершуючи очікування клієнтів та залишаючись при цьому стійким лідером по всій Україні ...».

Джерело http://novosti-n.mk.ua/news/read/?id=34207.
УВАГА!


УВАГА! Такі самі піраміди є у Львові, їхніми оголошеннями рясніють львівські газети. Будьте обережні.
УВАГА! Офіс згаданої організації знаходиться на вул. Городоцькій, 62 в м. Львів біля цирку.
14.11.2011р. появилась інформація про обдурених позичальників в м. Львові, яким не видали кредит, а страхові платежі оплатили.
Обдурені позичальники готують скарги до прокуратури.
джерело ТРК "Люкс"

Категорія: Новини львівщини | Переглядів: 1682 | Додав: admin | Теги: Neftegaz invest, біда, обман, Обережно, лохотрон, ГазПромІнвест, фінансові піраміди, Нафтогаз-інвест, Кредит нефтегаз инвест, ТОВ Укр-Капітал | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 admin  
лохотрон

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]