Головна » 2012 » Листопад » 5 » Стрільбиччани позбавили Сколоівчан голосу
13:06
Стрільбиччани позбавили Сколоівчан голосу
Окружна виборча комісія №125 в м Старий Самбір більшістю голосів прийняла постанову, в якій скасувала вибори на одній з дільниць міста Сколе. Причиною такої постанови було рішення суду, який визнав дії ДВК незаконні тому що на дільницю не був допущений спостерігач громадської організації "Молодь Громада Влада". Використовуючи цей аргумент ОВК знехтувала голосоми майже двох тисяч виборців.Від себе додам, що в окружній виборчій комісії вагома кількість членів це жителі та вихідці з села Стрільбичі Старосамбірського району. Ще цікавішим є той факт що діючий голова РДА Володимир Цегенько теж стрільбицький родак.
Вочевидь зрозуміло, що постанова ОВК не зовсім об'єктивна, і  вибрала Сколівську дільницю бо вона просто напросто найдальне від Старого Самбора і виборцям буде досить складно захистити свій голос.

Свободівці, аби припинити цю маніпулятивну технологію, звернулися до Львівського окружного адміністративного суду. На переконання свободівців, своїм рішенням окружна виборча комісія порушила право 957 виборців, які взяли участь у голосуванні. ОВК визнала вибори на цій дільниці недійсними без жодної підстави, позаяк на дільниці були присутні спостерігачі від інших партій, які не зафіксували жодного порушення.

"Свобода" домоглася в суді визнання дій ОВК незаконними. Суд скував постанову ОВК №125 про визнання недійсними виборів на ДВК №461153 і зобов'язав окружну виборчу комісію скласти нові протоколи з відміткою "уточнений" про підсумки голосування у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу №125 та в одномандатному окрузі №125 з урахуванням результатів голосування на звичайній виборчій дільниці №461153.


Категорія: Вибори | Переглядів: 469 | Додав: admin | Теги: новини, Старий самбір, фальсифікації, Во Свобода, Володимир Цегенько, с. Стрільбичі, вибори, Андрій Тягнибок | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]