Головна » 2011 » Грудень » 16 » Сухий Закон по Львівськи, Свобода пропонує максимально розширити боротьбу з пияцтвом
14:25
Сухий Закон по Львівськи, Свобода пропонує максимально розширити боротьбу з пияцтвом
Алкоголь - шкідливий
Алкоголь - шкідливий

15 грудня 2011 року на сесії Львівської міської ради депутати затвердили ухвалу "Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (окрім безалкогольного) на теренах м. Львова", внісши в неї, з ініціативи Всеукраїнського об'єднання "Свобода", низку пропозицій.

Як повідомив голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській міській раді Руслан Кошулинський, ухвала, яку розробили виконавчі органи, була тенденційною і вузькою.

"Для боротьби з пияцтвом та алкоголізмом у місті потрібно реалізовувати комплекс програм. Депутати-свободівці Львівської обласної ради розробили відповідну програму, проте виконавчі органи Львова на неї не покликаються і відверто ігнорують. Зважаючи на це, "Свобода" пропонує доповнити цю програму і максимально розширити боротьбу з пияцтвом. Львів'яни вкотре переконалися у фарисействі міського голови – на каналі, власником якого є його сім'я, демонструють рекламу трьох видів пива, трьох-чотирьох видів горілки тощо. Це пропагує вживання алкоголю серед молоді і львів'ян загалом. Ми акцентували увагу громадськости на тому, що департамент економічної політики, який ретранслює економічне підґрунтя ухвали, надає великим алкогольним крамницям дозволи на торгівлю. Оскільки ці магазини ростуть, як гриби після дощу, "Свобода" відстоює позицію, аби відповідні дозволи видавали лише на сесії міськради, яка зможе обмежити їхню кількість. Пропонуємо звернутися за порадою до українських християнських церков і спільно розробити програму боротьби з алкоголізмом, зокрема, під час великих релігійних свят, посту та богослужінь заборонити продаж спиртних напоїв", – зазначив Руслан Кошулинський.

Фракція ВО "Свобода" доповнила цю ухвалу програмою, яка міститиме комплекс заходів просвітницького, економічного, організаційного, юридичного напрямку та стимулюватиме здоровий спосіб життя української нації.

Зокрема, "Свобода" запропонувала:

1. Заборонити видачу дозволів на торгівлю суб'єктам підприємницької діяльности та новим торговим об'єктам, які мають намір торгувати алкоголем та слабоалкогольними напоями.

2. Рішення про видачу дозволів на торгівлю для суб'єктів підприємницької діяльности, які мають намір торгувати алкогольними та слабоалкогольними напоями, видаватимуть лише за рішенням сесії міської ради, а не департаменти економічної політики.

3. Департаментові економічної політики – перевірити наявність усіх дозвільних документів торговельних об'єктів, які реалізовують алкогольні та слабоалкогольні напої.

4. Департаментові економічної політики – запропонувати механізм заборони торгівлею алкогольними та слабоалкогольними напоями в магазинах, де продають товари для дітей.

5. Департаментові економічної політики – розробити та подати на затвердження сесії міської ради механізм встановлення торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями з 12-00 до 20-00.

6. Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв у всіх закладах торгівлі, а також рекламу цієї продукції під час проведення масових заходів за рахунок коштів міського бюджету.

7. Департаментові адміністрації міського голови, взявши до уваги рекомендації українських християнських церков, внести на затвердження сесії міської ради обмеження торгівлею алкогольними та слабоалкогольними напоями під час посту, релігійних свят, масових релігійних заходів тощо.

8. Департаментові економічної політики – терміново запропонувати механізм працевлаштування працівників сфери торгівлі, які втратять робочі місця після затвердження рішення щодо обмеження торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом на території Львова.

Категорія: Новини львівщини | Переглядів: 324 | Додав: admin | Теги: заборона продажу алкоголю, алкоголь, свобода, Львів, Сухий закон, пияцтво, Росохи, Садовий | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]