Головна » 2012 » Січень » 2 » Тисячі українців у Києві пройшли у марші на честь дня народження Степана Бандери
22:34
Тисячі українців у Києві пройшли у марші на честь дня народження Степана Бандери
Київ. Марш на честь Степана Бандери-2012
Київ. Марш на честь Степана Бандери-2012
1 січня 2012

Марші, мітинги та інші акції до дня народження Провідника української Нації Степана Бандери відбулися також у Луганську, Запоріжжі, Харкові, Горлівці, Одесі, Кіровограді, Сумах, Тернополі, Рівному, Львові та ін.

Заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник наголосив: бандерівська армія зараз стоїть тут – на київських пагорбах, і їй вже не треба переходити Дніпро, аби стати загальноукраїнською, загальнонаціональною силою. А 2012 рік має стати роком соціальної і національної справедливости.

Очільник Київської "Свободи" Андрій Іллєнко заявив: "Марш на честь Бандери – це наша перша акція в новому році. Тож, як ми цю акцію проведемо – таким буде і цілий рік. Гадаю, як і в минулі роки, акція вдалася, адже ми боремося, зростаємо, відкриваємо нові горизонти. Дехто каже, що 2012 – рік "кінця світу", а ми кажемо, що це – рік кінця світу тієї банди, котра на разі керує Україною. Ми навіть точно знаємо, коли цей кінець настане – після парламентських виборів у жовтні 2012 року. Ми переможемо – і очистимо Верховну Раду від кримінально-олігархічної банди, що захопила нашу державу. І це буде величезний крок, аби наблизити соціальну і національну революцію.

Сьогодні в України є тільки два варіанти: або ти – бандерівець і борешся з цим режимом, або ти – "овоч" і йдеш служити олігархічній владі. Це боротьба не тільки на мітингах, акціях, це – боротьба щоденна й системна. За цей рік ми неодноразово проводили акції проти чинного режиму, захищали простих українців від корупціонерів, рейдерів, чиновників-бариг, продажних ментів. І ми зробимо так, щоби ці злочинці опинилися "під плінтусом", а в Україні пануватимемо ми – українці.

Бандера і бандерівці – це люди, котрі були готові в будь-який момент віддати життя за Україну. Вони були готові не лише відправляти людей на небезпечний чин, а й брати відповідальність на себе, готові були самі йти на розстріл, готові були боротися, навіть коли це здавалося безперспективним. Дуже скоро в Україні настане момент, коли нам буде потрібно діяти так само, як діяв Бандера, і кожен із нас має бути готовий віддати життя за Націю, за здійснення соціальної і національної революції".

Заступник голови Київської "Свободи" Руслан Андрійко у своєму виступі зауважив, що дивним чином головна ялинка країни цьогоріч схожа на палю, тому актуальним гаслом цього року стане: "Зека – на йолку!".

Очільник Тернопільської облради свободівець Олексій Кайда, звертаючись до учасників заходу, заявив: "Жодний Президент не може визначити, хто є героєм для українців. Жоден продажний суд не здатний викреслити справжніх Героїв з пам'яти Нації, забрати з нашої крови їх дух, адже завдяки їм ми живемо сьогодні в незалежній Україні. Сьогодні по всій країні сотні тисяч українців у містах і райцентрах виходять, аби сказати продажній владі – "Ні!", сказати, що недовго їй лишилося керувати, і заявити, що коли націоналісти зайдуть у парламент – вони вимітуть усю ту нечисть, яка 20 років паразитує на тілі України. Я впевнений: на 21-му році Незалежности Нація встане з колін. Це станеться завдяки тим провідникам, які йшли на смерть заради вільної України".

Заступник очільника Київської "Свободи" Юрій Ноєвий наголосив: "Українські націоналісти – єдині безкомпромісні борці з режимом Януковича, тому на нас лежить велика відповідальність. Однак ми маємо розуміти: мусимо заручитися підтримкою всього українського суспільства – тільки разом нам вдасться здолати нинішній антиукраїнський режим".

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"
Категорія: Українські новини | Переглядів: 479 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 admin  

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]