Головна » 2013 » Січень » 10 » У Верховній Раді зареєстровано міжфракційне об'єднання "Львівщина"
13:58
У Верховній Раді зареєстровано міжфракційне об'єднання "Львівщина"

У Верховній Раді України зареєстровано міжфракційне об'єднання "Львівщина". Про це повідомила народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірина Сех. Співголовами об'єднання стали народні депутати Ірина Сех та Степан Кубів.

Як зазначила Ірина Сех, до міжфракційного об'єднання увійдуть народні депутати від Львівщини.

"Ми залучатимемо до участі не тільки депутатів-мажоритарників від Львівщини, а й народних обранців, які якось пов'язані з Львівською областю, можливо, народилися тут або навчалися", – зазначила Ірина Сех.

За її словами, ініціюючи створення такого об'єднання, мали на меті згуртувати депутатів задля обстоювання інтересів громади Львівщини.

"Добре відомо, що Львівщина була обділена, коли йшлося про фінансування з державних програм, підтримку обласних проектів на центральному рівні. Скажімо, торік в Україні діяло понад 600 державних програм, але наша область була залучена лише до 17 з них. Але навіть в цих випадках Львівщину явно дискримінують. Наприклад, за програмою енергозбереження, на яку в держбюджеті було закладено 502 млн., область отримала лише 16 млн. Ми домагатимемося справедливого розподілу коштів між областями України та ефективного їх використання і, звичайно, дбатимемо про інтереси громади Львівщини", – наголосила Ірина Сех.

Категорія: Українські новини | Переглядів: 384 | Додав: admin | Теги: цікаве, Ірина Сех, ВРУ, дивитись онлайн, Степан Кубів, Во Свобода, скачати, м. Київ, новини, об’єднання Львівщиша | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]