Головна » 2011 » Квітень » 27 » Зростання підтримки ОУН-УПА та націоналістів
21:12
Зростання підтримки ОУН-УПА та націоналістів

27% опитаних українців підтримують ідею визнати ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України (зокрема 72% - на Заході країни). Натомість 49% опитаних (73% - на Півдні країни) не підтримують. Ще чверть не визначилася з цього питання (найбільше - в Центрі, на Сході та Донбасі). Такі результати соціологічного дослідження «Динаміка ідеологічних маркерів», яке проводилось соціологічною групою «Рейтинг» з 30 березня по 9 квітня.

За рік кількість опитаних, які підтримують визнання ОУН-УПА, зросла від 20 до 27% (найбільше на Заході та Центрі країни). Кількість респондентів, які не підтримують ідеї, зменшилась від 61 до 49%, повідомили ZAXID.NET у прес-службі соціологічної групи.

Ідею визнати ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України підтримують майже 90% прихильників Свободи, майже половина прихильників Фронту змін, Громадянської позиції та Батьківщини, майже 40% - прибічників партії УДАР.

Категорія: Українські новини | Переглядів: 556 | Додав: admin | Теги: ОУН-УПА, підтримка ОУН-УПА, рейтинг ОУН-УПА | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]