Головна » 2011 » Листопад » 6 » Чи можливе примирення ветеранів Червоної та Української повстанської армій?
20:16
Чи можливе примирення ветеранів Червоної та Української повстанської армій?
Чи можливе примирення ветеранів Красної та Української повстанської армій?

  


Примирення цілком можливе, бо, власне, війни між ними не було. Справжні ветерани Красної армії, які дійшли до Берліна та Праги, після війни повернулися до звичного життя. Єдині, хто не повернувся, були "доблєстний НКВД", Сталін і його кліка. Саме вони по-звірячому вбивали підпільників ОУН та воїнів УПА. Вони планували повністю вивезти українців у північні краї Росії і там знищити. Але діяльність ОУН-УПА не дала цим планам здійснитися. Коли Красная армія наступала, "звільняючи" західні області України, вона оминала "важкі" райони, де дислокувалися частини УПА, аби не сповільнювати наступ. Завдання ліквідовувати українських повстанців було покладено на НКВД і внутрішні війська СССР.

"Зачистки", які здійснювали внутрішні війська, були неефективними. Тому Кремль вирішив передати операцію по знищенню ОУН-УПА цілковито в руки НКВД-МҐБ. "Доблєсні чекісти" депортували не одне село на лісоповали та на копальні, замордували в рідних домівках тисячі людей. Особливо ці нелюди любили "утрєннікі", коли вони перевдягалися у форму УПА і вирушали на криваві "гастролі" українськими західними селами – грабувати, палити, ґвалтувати, щоби відбити бажання селян підтримувати Національно-визвольну боротьбу УПА за Українську самостійну соборну Державу. Але упівці не скорилися і "несли свій хрест" усе життя.

Справжні ветерани Красної армії після перемоги відновлювали та відбудовували свою країну з руїн, приводили до ладу своє особисте життя, повернувшись до трудової діяльності.

Отже, була війна між ОУН-УПА та НКВД. А міф про "бандерівців", які буцімто стріляли в спину радянським солдатам, є повною маячнею. Тож, примирення ветеранів Української повстанської та Красної армій, посварених комуністичною пропагандою, цілком можливе!

Історія України не слід обмежувати рамками "соцреалізму", вона є багатогранна та суперечлива. Але це – наша історія. І прийнявши її та зрозумівши, ми, українці, станемо єдиним народом.

Валерій АНДРОЩУК,

голова Бориспільської РО ВО "Свобода",

депутат Бориспільської районної ради від ВО "Свобода"
Переглядів: 514 | Додав: admin | Теги: КГБ, Росохи, Червона армія, упа, СРСР, Примирення, ОУН, НКВД, Історія України, с.РОСОХИ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1  
:$ :$ :$ :$ :$ :$

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]