Головна » Статті » ВІДОМІ ОСОБИСТОСТІ СЕЛА РОСОХИ

Микола ГОРИНЬ

 Мико́ла Микола́йович Горинь ( 29 січня 1945, Кнісело Жидачівський район Львівська область) — громадсько-політичний діяч, державний службовець, брат Богдана та Михайла Горинів, двоюрідний небіж Миколи Лебідя.

У 1949 році сім'я переїхала в місто Ходорів, де у 1963 році М. Горинь закінчив середню школу. Цього ж року вступив на факультет автоматики Львівського політехнічного інституту. Після закінчення інституту був скерований на роботу в КБ "Термоприлад".


З травня 1969 року до травня 1970 року проходив службу в армії. Після закінчення служби продовжив працювати в НВО «Термоприлад» на посадах інженера, старшого інженера, провідного інженера-конструктора, провідного інженера-дослідника.


В 1990 році обраний депутатом Львівської обласної ради.
Сесія Львівської обласної ради 14 травня 1990 року обрала п. М. Гориня
заступником голови обласної ради, а з квітня 1992 року — головою ради.


У 1994 році виборці Львівщини обрали Миколу Гориня головою Львівської обласної ради і головою обласного виконавчого комітету.


Указом Президента України у 1995 році п. М. Горинь був призначений головою Львівської обласної державної адмінстрації. На цій посаді працював до 1997 року і був звільнений за власним бажанням згідно з поданою заявою. У квітні 1997 року подав у відставку і з посади голови Львівської обласної ради.


З 1997 року до 2003 року працював в Західній регіональній митниці на посадах заступника начальника митниці, начальника митниці, і знову заступника начальника.


В грудні 2003 року був звільнений згідно із скороченням штату і вийшов на пенсію.


26 березня 2006 року обраний депутатом Львівської обласної ради за
списком виборчого блоку «Наша Україна». На сесії Львівської обласної
ради 12 травня 2006 року п. М. Горинь обраний заступником голови
обласної ради.

Микола Горинь,
керував Львівщиною з 1995 по 1997 рік. Запам’ятався безкомп
ромісністю і
війною з аграрниками, які хотіли приватизувати область. Найпопулярніше
звинувачення того часу — ”Микола сам не бере і нам не дає”.Нині Микола Горинь на пенсії.Має будиночок в селі Росохи, де у вільний час приїжджає подихати свіжим повітрям і помилуватись карпатськими краєвидами.
Дивитись про Росохи на 1 годині 15хв прлеєра

Категорія: ВІДОМІ ОСОБИСТОСТІ СЕЛА РОСОХИ | Додав: admin (27.02.2011)
Переглядів: 1240 | Теги: погода села Росохи, відомі люди села Росохи, новини села росохи, церква села Росохи, с. Росохи, фото села Росохи, Росохи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]