Головна » 2015 » Червень » 8 » 2. СПИСОК МОВНИХ ЯНИЧАРІВ ВІД ЯЦЕНЮКА
15:36
2. СПИСОК МОВНИХ ЯНИЧАРІВ ВІД ЯЦЕНЮКА

Як і обіцяла, продовження серіялу про мовних яничарів вже не від президента, а від прем'єр-міністра, який у своїй особовій справі у ВР у графі національність зазначив зовсім не те, про що його запитують: замість національности написав "громадянство Україна". Забув Яценюк, якого він роду-племени? Чи приховав? Амнезія. Бідолашний... А, може, безхатько, сиріточка безнаціональна і безродна-безнародна. Лишенько. Людина без національної належности – це людина без духу і дому... Це космополітичний покійник у відпустці серед розмаю живих і самодостатніх націй-мов. Це навіть Бердяєв знав. А ще глибокої національної прив'язаности навчав видатний єврейський діяч В. Жаботинський: "Життя довело, що все буття держави, наче довкола осі, приречене обертатися довкола проблеми національностей...". Пане, Яценюк. Класиків треба знати. Та ще й своїх.

Проте голосування мого закону у ВР України 20.05.2015 року "Про державну службу" (щодо обов'язкового володіння українською мовою посадовими та службовими особами органів державної влади) стало лакмусовим папірцем на яценюкобезродність нашого парламенту. Бо зникає народ, коли не вберіг мови. Зостанеться насєлєніє. Яке воно, на окупованих теренах добре бачимо. Вони тому й окуповані, що там нема МОВИ.

Доргі й рідні! Даруйте, що наведу нудний і довгий список яничарського поголів'я з "Народного фронту" Яценюка, яке не підтримало цього засадничого закону в утвердженні нації як суб'єкта світової історії. Отже, з 82 депутатів фракції НФ (точніше "Антинародного фронту") цей закон підтримало лише 18 і 5 були навіть проти.

Почнімо з українобофів, тих, хто відверто проти української мови в устах державного службовця. Це такі поголів'я (хай простить мені худоба, що на тлі цих залишків людського матеріялу є високою довершеністю):

Дроздик О.

Денісова Л.

Романовський О.

Бурбак М...

Сторожук Д.


Не голосували 28:

Бабій Ю.

Ванат П.

Величкович М. (хрунь зі Львова, друг А. Парубія)

Кодола О.

Котвіцький І.

Лук'янчук Р.

Пашинський С.

Поляков М.

Сюмар В.

Сидорчук В.

Береза Ю.

Бондар М.

Войцеховська С.

Дирів А.

Єфремова І.

Іванчук А.

Княжицькйй М. (зі Львова хрунь)

Колганова О.

Логвинський Г.

Медуниця О.

Пинзеник П.

Романюк В.

Соляр В.

Сташук В.

Фаєрмак С.

Чорновол Т.

Хміль М. (зі Львова хрунь)

Шкварилюк В.

Утрималися 21:

Бойко О.

Бриченко І.

Вознюк Ю.

Горбунов О.

Дзюблик П.

Кривенко В.

Лапін І.

Ледовських О.

Мартиненко м.

Матейченко К.

Стеценко Д.

Драюк С.

Єленський В.

Корчик В.

Кремінь Т.

Ксенчук О.

Помазанов А.

Река А.

Тетерук А.

Тимчук Д.

Федорук М.

Уявімо подібний перелік істот-депутатів партії прем'єр-міністра у польському сеймі чи московській думі, де депутати не підтримують знання держслужбовцями державної мови, а також "недопущення публічних проявів зневаги до української мови (розумій польської чи російської – І. Ф.), знущання чи глуму з неї, а також її дискредитації".

Огидний і бридкий ви яничар, товаришу (не пане) прем'єр-міністр.

Далі буде про партію "онаністів" України, бо тільки самі собі поміч... Здогадались? Інакше – про віртуозів фарисейства.

Категорія: ІРИНА ФАРІОН | Переглядів: 516 | Додав: admin | Теги: Фаріон, держслужба, нф, мова, Яценюк, уряд, кму | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]