Головна » Статті » Статті про Росохи (сучасність)

"Мала академія наук України. Стратегічні тренди 2025: Світ, у якому будуть жити наші діти" в селі Росохи

У час, коли світовий інформаційний простір переповнений повідомленнями про сценарії наближення кінця світу, молоді науковці пропонують альтернативне бачення світу у 2025 році і шляхи його досягнення. Аналітики МЦПД організували 4-15 липня 2011 року у селі Росохи Старосамбірського району Львівської області всеукраїнську літню школу інноваційних проектів для молодих науковців Малої академії наук України на тему "Стратегічні тренди 2025: світ, в якому будуть жити наші діти".

Над змістовним наповненням школи працювали аналітики МЦПД: Роман Басалига, Максим Борода, Наталія БородчукВівіка ВільямсАліна Гудзовська, Ільдар Газізуллін, , Ларіон Лозовий, Віра Нанівська, Ірина ПатроникМарта Семеряк, Ігор Шевляков.

Впродовж двох тижнів учасники працювали під керівництвом досвідчених педагогів – аналітиків МЦПД Ірини Патроник, Аліни Гудзовської та Романа Басалиги. Молоді науковці визначили та проаналізували провідні екологічні тренди, які проявляються вже сьогодні та визначать долю світу в майбутньому. Це вичерпання ресурсів, збільшення кількості сміття та забруднення на планеті, кліматичні зміни та екологізація економіки. Учасники школи працювали за шаблоном підготовки аналітичного документа у спеціально організованих групах по 5 чоловік. За час школи вони підготували 20 презентацій, у яких сформували бачення майбутнього світу, у якому хочуть жити, проблеми, які заважають досягти цього бачення, ціну невирішення проблем, рішення, необхідні для досягнення бажаного стану, перешкоди та зацікавлених сторін.

Перегляньте зведену презентацію "Стратегічні тренди 2025: світ, в якому будуть жити наші діти".

Учасники школи прослухали курс відеолекцій від всесвітньо відомих екологів, економістів та науковців, проілюстрували презентації трендів літературними мініатюрами, фотографіями, інсталяціями ленд-арту, есе "Чи належить довкілля людству".

Категорія: Статті про Росохи (сучасність) | Додав: admin (09.11.2011)
Переглядів: 1046 | Теги: мала академія, с. Росохи., молоді науковці, відпочинок в Росохах, База відпочинку САС НЕСТ, канікули, Росохи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]