Головна » Статті » Статті про Росохи (сучасність)

Святкування 800-річчя села Росохи
Фотографія 1
З 21-23 вересня село Росохи Старосамбірського району відзначало 800-річчя з часу заснування та 555 років Храму РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В СЕЛІ РОСОХИ. На свято прибув депутат від ВО "Свобода" та єдиний узгоджений опозиційний  кандидат в народні депутати України по округу №125 Андрій Тягнибок.
  Андрій Тягнибок передав привітання Росошанам від голови Львівської обласної ради Олег Панькевича з храмовим святом і днем села, а також був присутнім на святковій літургії.
  В храмі Різдва Пресвятої Богородиці ніде було яблуку впасти більше 400 людей. Приїхало шість отців, які є вихідцями із села Росохи.
   Після завершення літургії в храмі біля народного дому відбулась зустріч з Андрія Тягнибока і громадою села Росохи та Волошиново.

  Свободівець акцентував увагу присутніх на основних пунктах націоналістичної програми "Своя влада – Своя власність – Своя гідність на своїй, Богом даній, землі" та узгоджених діях об'єднаних сил опозиції.

  Андрій Тягнибок наголосив, що цьогорічні вибори до парламенту – шанс позбутися кримінально-олігархічних кланів. "Сьогодні усім нам потрібно згуртуватися та не дати знищити нашу державність, за яку боролось не одне покоління наших предків. Бо в єдності – наша сила, наша відвага, рішучість, дух, який, ми, українці, повинні відстояти", – зазначив під час виступу націоналіст.
   Після зустрічі люди в родинному колі святкували день села і храмове свято.
  23 вересня за сприяння Андрія Тягнибока і ВО «Свобода» в с. Росохи о 19 годині відбувся  святковий  концерт де лунали патріотично-духовні пісні у виконанні депутата Львівської обласної ради, відомого композитора та виконавця свободівця Теодора Кукурузи.

Теодор Кукурудза наголосив символічність того факту, що 800-річчя село відзначає напередодні 70-річчя створення УПА, адже вихідці з села також воювали в лавах УПА.

Також у святкових заходах брали участь діти села Росохи, які підготували вітальний концерт.

На святковий концерт прийшли не тільки жителі села Росохи, але й навколишніх сіл: Волошиново, Терло, а також приїхало багато львів’ян.

Зал, народного дому був заповнений вщерть.

Дивитись фото святкуванням ТУТ
Категорія: Статті про Росохи (сучасність) | Додав: admin (25.09.2012)
Переглядів: 781 | Теги: Андрій Тягнибок, Теодор Кукуруза, Церква Різдва Богородиці, Село росохи, Старий самбір, новини, святкування, с. Росохи, Терло, празник | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]